Ostatnie wydarzenia - kliknij !

ostatnie wydarzenia

mps logo

Spotkania klubu seniora odbywają się

w każdy czwartek o godzinie 12.00

(przerwa wakacyjna lipiec - sierpień)

W każdy czwartek w samo południe w Domu Kultury „Stokrotka” spotykają się pogodni członkowie Klubu Seniora. Dyrektor DK „Stokrotka” – Barbara Glapka – zawsze pełna entuzjazmu dla nowych działań – kilka lat temu przychyliła się do pomysłu Bartłomieja Piaseckiego (wówczas studenta psychologii) na stworzenie Kulturalnej Kawiarenki, która skupiałaby społeczność seniorów Osiedla Kwiatowego i okolic. Idea ta okazała się strzałem w dziesiątkę, bowiem dziś, systematycznie i ochoczo spotyka się w Stokrotce grupa około trzydziestu osób.

Klub Seniora 2015

Od dwóch lat mam radość opiekować się Klubem i razem z naszą Pania Dyrektor Barbarą Glapką dbamy, by nasi kochani Seniorzy czuli się jak u siebie w domu. Każde spotkanie jest inne – nie narzekamy na brak pomysłów. Zapraszamy artystów, którzy grają dla nas, śpiewają, występują, czytają swoje wiersze czy pokazują własne prace plastyczne. Słuchamy i uczymy się podczas prelekcji i wykładów, które prowadzą dla nas lekarze, studenci, podróżnicy, wykładowcy wyższych uczelni oraz eksperci różnych dziedzin. Czasem po prostu wspólnie śpiewamy lub bawimy się w gry, kalambury i psychozabawy. Nie narzekamy na brak okazji do śmiechu. Co więcej, przyciągamy nim coraz to nowych członków Klubu – przyjeżdżają na nasze spotkanie z najdalszych zakątków Poznania a nawet spoza miasta.

Hitem każdego sezonu jest zabawa taneczna, którą sami organizują sobie spragnieni wspólnej zabawy, kipiący energią nasi kochani Seniorzy. Jeśli tylko masz ochotę dołączyć do nas – serdecznie zapraszamy co tydzień w czwartki o godz. 12.00 przy ciasteczku, kawie i herbacie.

Adrianna Biernacka

Wszystkich którzy chcieliby się spotykać i bawić wspólnie z nami

serdecznie zapraszamy !

logotyp Poznan

 

logo centrum TRAKT RGB

logo brama poznania ichot rgb

Estrada logo

iks

PSCH logo