Ostatnie wydarzenia - kliknij !

ostatnie wydarzenia

mps logo

Nasz Klub Seniora przy DK "Stokrotka"

Dom Kultury „Stokrotka” to miejsce w którym od wielu lat mieszkańcy osiedla Kwiatowego i okolic mogą korzystać z bogatej oferty zajęć rozrywkowych i kulturalnych. Staramy się dostrzegać potrzeby wszystkich grup wiekowych – także seniorów. Od ponad 8 lat działamy aby nie tylko uczyć i bawić ale również zaktywizować osoby starsze, motywować je do podejmowania własnych inicjatyw na polu prywatnym oraz w życiu społeczności lokalnej.

Dzięki klubowi seniora funkcjonującemu w ramach Domu Kultury seniorzy uczestniczą w życiu społecznym , mają przyjazne miejsce gdzie spotkają się z ludźmi, artystami, podróżnikami, spędzają czas w gronie znajomych i przyjaciół, korzystając jednocześnie z grupowych wyjść do teatru, kina, koncertów, przedstawień, prelekcji i spotkań ze studentami różnych kierunków, specjalistami w dziedzinie farmacji i ochrony zdrowia - organizowanych przez naszą placówkę i inne poznańskie instytucje (Urząd Miasta Poznania, Policja, Stacje pogotowia)

Jesteśmy przekonani że nawet drobne działania mogą znacząco przyczynić się do uruchomienia pozytywnych zmian w ludziach i naszym otoczeniu dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty a także do wspólnej realizacji Waszych pomysłów razem z Domem Kultury „Stokrotka”. Wspólnie zdziałamy więcej !

logotyp Poznan

 

logo centrum TRAKT RGB

logo brama poznania ichot rgb

Estrada logo

iks

PSCH logo